Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Дата: 09.03.2021 15:45
Кількість переглядів: 178
9 березня 2021 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини за головуванням голови Тульчинської районної державної адміністрації Олександра Гаврилюка, на якому розглядалися питання, що стосуються захисту прав дітей, а саме: про доцільність припинення опіки, питання щодо доцільності встановлення опіки та піклування над дитиною-сиротою та дитиною, позбавленою батьківського піклування, про призначення опікуна над майном, яке належить на праві власності дитині, позбавленій батьківського піклування та про визначення батькові способу участі у вихованні його малолітнього сина.
Заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання Комісією було прийнято рішення, які передано на виконання за компетенцією.