Пояс 10-го Міжнародного професійного турніру зі змішаних єдиноборств ММА «PRIDE» в місті Тульчин.
Дата: 09.03.2021 16:52
Кількість переглядів: 176
7 березня спортсмен нашого Клубу Бойових Мистецтв "Гепард" Вадим Сакал здобув яскраву перемогу на професійному турнірі зі змішаних єдиноборств ММА « PRIDE. Міжнародний турнір «PRIDE» проходив вдесяте у Луцьку. Він зібрав спортсменів з України, Азербайджану, Білорусії і Таджикистану.
Бійцю із Тульчина протистояв титулований суперник з Азербайджану Фахраддін Іскандеров, чемпіон світу , майстер спорту ( професійний рекорд 4 перемоги , 0 поразок). Вадим Сакал (тренер Володимир Соляр) зумів здобути перемогу технічним нокаутом у першому раунді. У результаті - став володарем бажаного поясу.
Вітаємо з бойовим трофеєм спортсмена Вадима Сакала, тренера Володимира Соляра та Клуб бойових мистецтв "Гепард".