Відзначення митців
Сьогодні, в день народження видатного українського величного поета Т.Г.Шевченко голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк вручив місцевим митцям-сучасникам почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради з нецільовою матеріальною допомогою.
За багаторічну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у літературно-мистецьке життя України та з нагоди 50-ти річного ювілею Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України – провідника патріотичного виховання та культурного просвітництва на Вінниччині, Хмелевському Юрію Миколайовичу - члену Вінницької обласної спілки письменників України, голові Тульчинського районного літературно-мистецького об’єднання «Оберіг» та Гавришко-Бабічевій Аллі Геннадіївні, члену Вінницької обласної спілки письменників України.
Олександр Гаврилюк відзначив, що саме зараз, як ніколи, відчувається потреба наповнення поетичними цінностями та розвиток культурних напрямків у сучасній українській літературі. Тому насамперед, побажав творчих успіхів та нових видань з великим тиражем.
Поети в свою чергу презентували голові райдержадміністрації свої власні поетичні збірки «І цвіт, і попіл…» Алли Гавришко-Бабічевої, «Акт гуманізму» Юрія Хмелевського.