Світла пам'ять та вічний спокій!
Сьогодні, 10 березня минає рік з часу, як трагічно загинув наш земляк, Ведешин Андрій Олександрович (позивний «Бармен») (04.02.1986-10.03.2020)
Внаслідок влучання ворожої протитанкової керованої ракети в районі с. Піски (околиці Донецького аеропорту) у військову автівку ГАЗ-66, яка перевозила бійців, що повертались із бойового чергування, життя Андрія Олександровича обірвалось. В свої 34 Ведешин А.О. віддав своє життя за Україну.
Військовослужбовець Сухопутних військ Збройних Сил України Андрій Ведешин був призваний Тульчинським РВК на військову службу за контрактом у травні 2017 року. Служив у 131-й окремому розвідувальному батальйоні на посаді розвідника-радіотелефоніста.
Держава не забуде про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.
Указом Президента України № 177/2020 від 12 травня 2020 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
У Героя залишились мати, брат та неповнолітня донька. Ведешин Андрій Олександрович похований 14 березня 2020 року у рідному селі Кинашів.
На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати, війна забирає найкращих. Районна державна адміністрація щиро поділяє горе сім’ї Ведешина Андрія Олександровича, разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Вічний спокій душі Андрія, пам’ять про нього вічно житиме у наших серцях
Нехай земля Йому буде пухом!