Семінар на тему: «Організація системи цивільного захисту та реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій територіальними громадами»
На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 24 грудня 2020р. №52517/1/1-20 та окремого доручення ДСНС України від 30.12.2020р. № В-224, відповідно до «Плану заходів щодо надання допомоги органам місцевого самоврядування у формуванні організаційної структури органів управління з питань цивільного захисту та забезпечення ефективної реалізації комплексу заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій», затвердженого заступником голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергієм Здітовецьким в районі під керівництвом начальника навчально-методичного центру та безпеки життєдіяльності Вінницької області Юрія Чухрія відбулося семінарське заняття з керівництвом районної державної адміністрації та головами територіальних громад району. В семінарі взяли участь представники НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області.
Метою проведення семінару було надання методичної та практичної допомоги створеним територіальним громадам щодо:
- реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, готовності органів управління та сил до дій за призначенням;
- формування організаційної структури для забезпечення ефективної реалізації комплексу заходів щодо захисту населення і територій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.
В ході семінару розглядались питання щодо створення структури місцевої ланки територіальної громади Вінницької територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ, механізмів забезпечення пожежної безпеки в органах місцевого самоврядування, організації інформаційно-просвітницької роботи серед населення щодо порядку дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на території громади.