Перемога у конкурсі дитячого малюнка
Відділ стратегічного розвитку, економіки, інфраструктури та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації інформує, що за результатами засідання журі із визначення переможців І етапу (відбіркового регіонального туру) Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», яке відбулось в Управлінні Держпраці у Вінницькі області і до складу якого увійшли представники Управління Держпраці, Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, Федерації профспілок, Департаментів соціальної політики та освіти і науки Вінницької ОДА, Департаменту освіти Вінницької міської ради, КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», Вінницької дитячої художньої школи, у третій віковій групі - від 15 до 17 років, малюнок під назвою «Як жертвою підступної інфекції не стати, як нам себе та рідних захищати?» вихованки Тульчинського центру науково - технічної творчості учнівської молоді Олени Балан зайняв І місце.
Малюнок Олени Балан візьме участь у ІІ етапі конкурсу, який пройде у березні-квітні 2021 року. Фінал та оголошення переможців відбудеться 28 квітня у День охорони праці.
Щиро вітаємо Олену Білан з перемогою у І етапі конкурсу та бажаємо перемоги у ІІ етапі. Зичимо здоров’я, наснаги та успіхів у навчанні, продовжувати вдосконалювати свої вміння до художньої майстерності, а також ніколи не порушувати та не забувати норми та правила охорони праці.