Щотижнева апаратна нарада
10 березня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Деркача, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації. Відкрив на вів нараду голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
Голова райдержадміністрації О.Гаврилюк заслухав керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, які доповіли про стан справ та інформували про виконані завдань, які виникали протягом минулого робочого тижня.
Керівник апарату райдержадміністрації Т.Найда поінформувала про кадрові питання в апараті райдержадміністрації та нагадала присутнім про кінцевий термін подання електронної декларації, термін подання якої закінчується 01.04.2021 року.
Начальник відділу гуманітарного розвитку Сергій Чепернатий доповів про упорядкування архіву та ліквідацію відділу освіти райдержадміністрації. Очільник відділу поінформував про здобутки наших спортсменів, а саме перемога спортсмена Клубу Бойових Мистецтв "Гепард" Вадима Сакала, який здобув пояс 10-го Міжнародного професійного турніру зі змішаних єдиноборств ММА «PRIDE», перемогу футзалістів ФК «Патріот» та ФК «Фенікс» с. Ганнопіль.
Посадовці окреслили коло питань, які будуть виноситись на засідання бюджетної комісії районної ради.