Чергова перемога тульчинського спорту

Дата: 11.03.2021 16:05

На запрошення голови  Тульчинської райдержадміністрації Олександра ГАВРИЛЮКА до райдержадміністрації завітали переможець Х міжнародного професійного турніру з ММА у ваговій категорії до 61 кг., що відбувся 7 березня у Луцьку,  Вадим Сакал та тренер клубу бойових мистецтв “Гепард” Володимир Соляр. Вадим показав достойний поєдинок, в якому зумів здобути перемогу технічним нокаутом у 1 раунді та здобути пояс турніру. Це вже другий пояс Вадима, перший він привіз після перемоги в Італії. Керівник району відзначив спортсменів відзнаками райдержадміністрації та цінним подарунком  та побажав Вадиму подальших перемог, а клубу “Гепард” - спортивних вершин і досягнень. Він також зауважив, що на сьогодні одним з головних завдань  є підтримка наших спортсменів у всіх видах спорту. А здобутки В.Сакала стануть не лише чудовим прикладом у залученні молоді до занять спортом, а й до ведення здорового способу життя. Завдяки таким перемогам лине світом спортивна слава України і нашої Тульчинщини.

Фото Ірини РЯБОВОЇ