Чергова перемога тульчинського спорту
Дата: 11.03.2021 16:05
Кількість переглядів: 156
На запрошення голови Тульчинської райдержадміністрації Олександра ГАВРИЛЮКА до райдержадміністрації завітали переможець Х міжнародного професійного турніру з ММА у ваговій категорії до 61 кг., що відбувся 7 березня у Луцьку, Вадим Сакал та тренер клубу бойових мистецтв “Гепард” Володимир Соляр. Вадим показав достойний поєдинок, в якому зумів здобути перемогу технічним нокаутом у 1 раунді та здобути пояс турніру. Це вже другий пояс Вадима, перший він привіз після перемоги в Італії. Керівник району відзначив спортсменів відзнаками райдержадміністрації та цінним подарунком та побажав Вадиму подальших перемог, а клубу “Гепард” - спортивних вершин і досягнень. Він також зауважив, що на сьогодні одним з головних завдань є підтримка наших спортсменів у всіх видах спорту. А здобутки В.Сакала стануть не лише чудовим прикладом у залученні молоді до занять спортом, а й до ведення здорового способу життя. Завдяки таким перемогам лине світом спортивна слава України і нашої Тульчинщини.
Фото Ірини РЯБОВОЇ
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04051129/ac82d65b1a00ba2bec5e3def44dd7c10.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04051129/06db4435b2a3afd9167e40e33ff64e8d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04051129/0d1a6c47dd717c46caeb3600530bf9e4.jpg)
« повернутися