Щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19
12 березня 2021 року відбулось обласне онлайн-засідання оперативного штабу за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій.
Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
В районній студії учасником засідання був заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач.
Заступник директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко використовуючи презентаційні матеріали поінформувала про загальну ситуацію щодо рівня захворюваності на COVID-19 в регіоні.
Вона повідомила, що в 28 опорних лікарнях області, на стаціонарі перебуває 1408 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та 889 пацієнтів з підозрою на коронавірус .
Станом на 12.03.2021 року динаміка COVID-19 по Вінницькій області: у 44398 виявлено, 29707 одужало, 766 померло, 13927 хворі.
Також було заслухано доповіді представників Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Головного управління НП у Вінницькій області, Головного управління ДСНС України у Вінницькій області щодо порядку денного засідання оперативного штабу області.