Робота спостережної комісії при Тульчинській райдержадміністрації.
Відповідно до Плану проведення засідань комісії державної установи «Крижопільський виправний центр №113» членами спостережної комісії при Тульчинській районній державній адміністрації – заступником голови райдержадміністрації Юрієм Деркачем, начальником відділу архітектури, просторового розвитку та житлово-комунального господарства Миколою Шевчуком, провідним спеціалістом відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування Альоною Бондарчук, на запрошення керівника центру підполковника внутрішньої служби Ярослава Бурбези було проведено спільний розгляд питаннь щодо клопотання перед судом про умовно-дострокове звільнення від покарання осіб, як таких, що довели своє виправлення та відбули передбачену законом частину покарання.
Під час обговорення поданих, відповідно до протоколу, матеріалів щодо відбування покарання осіб розглянуто справи на 14 осіб, які мають право на пом’якшення покарання. Відповідно до розгляду та голосування членів комісії частина матеріалів погоджено, іншим особам, що подали клопотання, відмовлено у погодженні подачі документів на розгляд суду.