«Піщанським вістям» - 90 років!
Шановна редакціє, щиро вітаю вас з ювілеєм – 90-річчям газети «Піщанські вісті».
Талановитий, професійний і досвідчений колектив редакції, який зумів завоювати для газети репутацію одного з найцікавіших видань нашого краю.
Багато змін відбулося за роки існування друкованого видання, змінювалися обсяги, поліграфічне наповнення, тематика і проблематика публікацій, але незмінне одне: газета завжди була і залишається близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, які прославляють наш край.
Не дивлячись на солідний ювілей, газета «Піщанські вісті» ще досить молода, наполеглива, завзята, рішуча, енергійна, з чудовою командою, здатною долати всі труднощі.
Бажаю колективу редакції міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, миру, любові, творчих успіхів, непохитності у досягненні задумів та планів на благо рідного краю, а також цікавих подій, великих тиражів і відданих читачів.
З повагою,
Голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк