Шановні землевпорядники Тульчинського району!
Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та раціональне використання, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника України!
У ваших руках сьогодні найбільший і національний скарб – українська земля. Від вашої відповідальної і професійної роботи значною мірою залежить її раціональне використання, збереження для прийдешніх поколінь, надійний захист конституційних прав землевласників та орендаторів.
Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена національному скарбу країни – її землі.
Переконаний, що ваш високий професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятиме зміцненню землевпорядної служби та буде запорукою її успішного розвитку.
Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя, нових трудових досягнень. Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.
З повагою,
Голова районної
державної адміністрації Олександр Гаврилюк