За вихідні епідситуація на Вінниччині дещо стабілізувалась.

Дата: 15.03.2021 09:46

За минулу добу в області зафіксовано 425 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них: дітей -20, медпрацівників -13).

Станом на 15 березня в 28 опорних лікарнях розгорнуто 3300 ліжок для госпіталізації хворих на COVID-19 (80 ліжок додатково розгорнуто протягом останнього тижня), з них з підведеним киснем – 3028 ліжка (91,7%).

Зайнято хворими – 2364 ліжка.

Завантаженість ліжок з киснем 50%.

Вільних ліжок - 936 (у місті Вінниці - 214).

Повністю перепрофільовано 4 заклади, які розташовані на території м. Вінниця, для надання допомоги хворим на COVID-19 (КНП «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня», КНП «Міська клінічна лікарня №1» , КНП «Міський клінічний пологовий будинок №1», КНП «Вінницька центральна районна лікарня»).

«Вінницький обласний клінічний диспансер радіаційного захисту» повністю перепрофільований (100 ліжок) для лікування пацієнтів у підгострій стадії (доліковування + реабілітація).

12 березня надіслані листи до Міністерства охорони здоров?я України щодо включення до Переліку закладів, які надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19 ще двох районних лікарень, - Погребищенська ЦРЛ та Літинська ЦРЛ. А це плюс 90 ліжок.

2210 вінницьких медиків уже провакциновано.

Про ситуацію в області - уже традиційно в прямому етері на телеканалі Україна 24.