Нагородження до Дня українського добровольця грамотою облдержадміністрації та обласної Ради
Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач та голова районної ради Василь Неборецький виконали приємну місію, - від імені голови облдержадміністрації Сергія Борзова та голови обласної Ради В’ячеслава Соколового вручили почесну грамоту з виплатою нецільової матеріальної допомоги з нагоди відзначення Дня українського добровольця, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Харченку Віталію Вікторовичу – учаснику АТО/ООС, жителю м.Тульчин.
Посадовці у вітальному слові відзначили, що подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності. Завдячуючи зусиллям добровольців вдалось не допустити швидкого просування ворога по українській землі. Побажали Віталію Вікторовичу міцного здоров’я, життєвої сили, залізної витримки у найскладніших ситуаціях, мудрих рішень та нових перемог!
Почесні грамоти від імені голови облдержадміністрації Сергія Борзова та голови обласної Ради В’ячеслава Соколового з виплатою нецільової матеріальної допомоги отримали учасники АТО/ООС Зеленський Леонід Михайлович – житель с.Болган, Верлан Олег Анатолійович –житель с. Дмитрашківка, Нестерак Володимир Іванович – житель с.Липівка, Красний Олег Валерійович – житель смт.Шпиків та Поставиченко Андрій Андрійович – житель с.Тернівка. Головам територіальних громад району передано грамоти обласного керівництва для вручення за місцем проживання добровольців.