Щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19
15 березня 2021 року відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій.
Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
В районній студії учасниками засідання оперативного штабу були заступники голови райдержадміністрації Юрій Деркач та Михайло Мурга.
За оперативною інформацією директорки ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Валентини Зайцевої впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 2879 зразків на COVID-19. В 634 випадках отримано позитивний результат.
Станом на 15.03.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 48877 підозр на COVID-19. У 45963 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 2409 дітей.
Зареєстровано 773 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих.
Одужали 30217 осіб, в тому числі 1543 дитини та 2422 медпрацівники.
За останню добу одужали – 254 осіб. На даний час хворіє 14973 осіб (в т.ч. 866 дитини та 697 медичних працівників).
Станом на 14 березня 2021 року в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 341672 зразки.
Заступник директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко використовуючи презентаційні матеріали поінформувала про загальну ситуацію щодо рівня захворюваності на COVID-19 в регіоні.
Вона повідомила, що станом на 15.03.2021 року в 28 опорних лікарнях області, на стаціонарі перебуває 1510 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та 854 пацієнтів з підозрою на коронавірус.
Станом на сьогодні по області 46388 – позитивних (425 за добу), амбулаторно лікуються 13622, одна людина перебуває в обсервації.
Також було заслухано доповіді представників Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Головного управління НП у Вінницькій області, Головного управління ДСНС України у Вінницькій області щодо порядку денного засідання оперативного штабу області.