Щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19
17 березня 2021 року відбулось обласне онлайн-засідання оперативного штабу за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій.
Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
В районній студії учасниками засідання були заступники голови райдержадміністрації Юрій Деркач і Михайло Мурга.
За оперативної інформацією директорки ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Валентини Зайцевої впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 2638 зразків на COVID-19.
В 921 випадку отримано позитивний результат. Станом на 11.00 год. 16 березня 2021 року на території Вінницької області зареєстровано 50226 підозр на COVID-19. Станом на 16 березня 2021 року в лабораторіях області досліджено 346699 зразків. На даний час у лабораторному центрі є у наявності 1346 наборів реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.
Заступник директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко використовуючи презентаційні матеріали поінформувала про загальну ситуацію щодо рівня захворюваності на COVID-19 в регіоні.
Вона повідомила, що в 30 опорних лікарнях області, на стаціонарі перебуває 1554 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та 873 пацієнтів з підозрою на коронавірус .
Станом на сьогодні року динаміка COVID-19 по Вінницькій області: у 48062 виявлено, 30955 одужало, 807 померло, 16300 хворі.
Також було заслухано доповіді представників Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Головного управління НП у Вінницькій області, Головного управління ДСНС України у Вінницькій області щодо порядку денного засідання оперативного штабу області.