Проведено робочу зустріч з питань попередження торгівлі людьми на території Тульчинського району!
Сьогодні, 23 березня 2021 року, відбулась робоча зустріч з питань протидії торгівлі людьми за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Деркача, головного спеціаліста управління соціального захисту населення - відповідальної особи за проведення процедури встановлення статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми - Віти Мирончук, та президентки неурядової неурядової громадської організації «Прогресивні жінки» Наталії Козлової.
Під час зустрічі проведено аналіз нормативно-правових актів та розпорядчих документів, що стосуються торгівлі людьми, обговорено проблемні питання та розглянуто шляхи їх можливого вирішення. Також зроблено акцент на важливості посилення роботи всіх суб’єктів, які здійснюють заходи у цій сфері, зокрема в частині співпраці з даного питання з територіальними громадами.
За підсумками роботи прийняті рішення, спрямовані на координацію взаємодії суб`єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, визначено, що необхідно продовжити подальшу роботу з цього питання шляхом реалізації інформаційно –просвітницької кампанії.