Ще 25 медпрацівників області пройшли навчання, аби проводити вакцинацію проти COVID-19

Дата: 24.03.2021 08:06

23 березня чергове дводенне навчання завершили медики з пунктів щеплень: КНП «Оратівський ЦПМСД», КП «Тульчинський міський ЦПМСД», ДУ «ТМО МВС України по Вінницькій області», КНП «ЦПМСД №4 м. Вінниці, КНП «Крижопільський МЦПМСД».

Тренінги, організовані Департаментом охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА спільно з Вінницьким обласним Центром громадського здоров’я, регулярно проходять на базі ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр» з початку березня двічі на тиждень.

Сьогодні свої сертифікати отримали ще 25 медичних працівників. Завтра вони приступають до роботи у стаціонарних пунктах щеплень області.