Безбар'єрна історія 6. Планета Кіно

Дата: 24.03.2021 10:46

Шосте відео серії сюжетів «Безбар’єрні історії, які надихають» розповість про те, що індустрія розваг теж може бути безбар'єрною, якщо власники сповідують цінності інклюзії та різноманіття. «Планета Кіно» – одна з найвідоміших мереж кінотеатрів в Україні та приклад бізнесу, який системно впроваджує безбар'єрність. Від заснування компанія вирішила робити кіно доступнішим. У партнерстві з громадськими активістами «Планета Кіно» докладає зусиль, щоб подивитися гарний фільм мали змогу всі глядачі без винятку. Саме тому в кінотеатрах цієї мережі можна побачити широкі проходи, пониження та пологі з'їзди, які роблять простір зручним для маломобільних людей, а також ресурсні кімнати для людей з аутизмом, застосунки для людей з вадами зору та слуху й інші елементи доступності.