Робочий виїзд в смт. Піщанка
22.03.2021 року начальник управління соціального захисту населення Тульчинської РДА Богач Микола Володимирович провів робочу нараду з працівниками відділів смт. Піщанка.
Опрацьовано ряд проблемних питань:
забезпечення кваліфікованими спеціалістами;
робота з програмним пакетом «Соціальна громада»;
звітність;
опрацювання звернень громадян;
зведення та нарахування виплат за квітень 2021 року;
співпраця з органами місцевого самоврядування по наданню адміністративних послуг соціального характеру;
передача основних засобів (оргтехніки) та МШП на баланс управління.
Після проведеного детального аналізу ситуації, що склалася, заступник начальника управління Дерев’янчук Лариса Олександрівна довела до спеціалістів чіткий алгоритм дій по роботі з програмним комплексом «Соціальна громада», надаючи при цьому всебічну підтримку шляхом віддаленого доступу.
Заступник начальника управління Бурдо Ольга Олександрівна опрацювала усі особові справи по яких виникли проблеми з призначенням державних допомог та житлових субсидій.
Робоча поїздка завершилась зустріччю з керівним складом та працівниками Городківської територіальної громади. Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та обговорено шляхи подальшої співпраці з метою надання адміністративних послуг соціального характеру, зосереджено увагу на офіційні звернення громадян.