Робочий виїзд в смт. Піщанка

Дата: 24.03.2021 12:00

22.03.2021 року начальник управління соціального захисту населення Тульчинської РДА Богач Микола Володимирович  провів робочу нараду з працівниками відділів  смт. Піщанка.

Опрацьовано ряд проблемних питань:

забезпечення кваліфікованими спеціалістами;

робота з програмним пакетом «Соціальна громада»;

звітність;

опрацювання звернень громадян;

зведення та нарахування виплат за квітень 2021 року;

співпраця з органами місцевого самоврядування по наданню адміністративних послуг соціального характеру;

передача основних засобів (оргтехніки) та МШП на баланс управління.

Після проведеного детального аналізу ситуації, що склалася, заступник начальника управління Дерев’янчук Лариса Олександрівна довела до спеціалістів чіткий алгоритм дій по роботі з програмним комплексом «Соціальна громада», надаючи при цьому всебічну підтримку шляхом віддаленого доступу.

Заступник начальника управління Бурдо Ольга Олександрівна опрацювала усі особові справи по яких виникли проблеми з призначенням державних допомог та житлових субсидій.

Робоча поїздка завершилась зустріччю з керівним складом та працівниками Городківської територіальної громади. Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та обговорено шляхи подальшої співпраці з метою надання адміністративних послуг соціального характеру, зосереджено увагу на офіційні звернення громадян.