З Днем Служби безпеки України!
Шановні працівники СБУ, всі ті, хто стоїть на захисті безпеки нашої країни!
Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята, яке ви щорічно відзначаєте 25 березня. Захист життя громадян, національних інтересів, територіальної цілісності та державного суверенітету України є пріоритетними завданнями Служби безпеки України та її регіональних управлінь.
Ваша відповідальна державна служба безпосередньо спрямована на боротьбу з економічною злочинністю, контрабандою, запобігання тероризму та іншим глобальним негативним явищам. І сьогодні, коли Україна та світ переживають складні процеси в економічному, політичному та соціокультурному просторі, ваша конструктивна патріотична праця набирає особливої ваги.
Тож з нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів.
Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок. Безпечної служби, миру та подальших успіхів у виконанні такого почесного обов’язку!
Зі святом!
Голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк