Брифінг організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу
З метою належного сприйняття суспільством факту чергового призову громадян на строкову військову службу, відповідно до Указу Президента України від 24.02.2021 року №71/2021 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році” та недопущення негативних проявів, непорозумінь, щодо проведення заходів, пов’язаних з призовом громадян на строкову військову службу, нагнітання соціальної напруги в суспільстві та розповсюдження недостовірної інформації 25 березня 2021 року в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника голови Тульчинської райдержадміністрації Юрія Деркача за участі головного спеціаліста сектору з питань оборони та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Оксани Шпатарюк, воєнного комісара Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковника Романа Сватка та головного спеціаліста відділення призову та комплектування Тульчинського РТЦК Таїсії Ярошенко відбувся брифінг із залученням голів та членів призовних комісій громад, на якому було проведено роз’яснення щодо призову «Весна 2021».