Легалізація підприємництва та найманих працівників
25 березня 2021 року в залі засідання Будинку рад відбулось засідання «круглого столу» за участі представників Управління Держпраці у Вінницькій області, ГУ ДПС у Вінницькій області, Тульчинського сервісного центру №17 Головного управління ПФУ у Вінницькій області, керівників та бухгалтерів сільгосппідприємств, представників територіальних громад району. В роботі засідання взяли участь заступники голови райдержадміністрації Юрій Деркач та Михайло Мурга.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв повідомив присутнім щодо заходів на поліпшення легалізації у сфері підприємництва, зайнятості не зареєстрованих працівників у галузі сільгоспвиробництва, садівництва, будівництва та відстеження нелегальних перевізників.
Також питання оподаткування та ліцензування були винесені на розгляд головним податковим ревізором ГУ ДПС у Вінницькій області Олександром Дібровим.
Під час дискусії виникло коло питань щодо підприємців, які припинили свою діяльність але здійснюють її без документів та відповідальність, що виникає в останніх під час виявлення такої категорії осіб.