Переможці обласного конкурсу «Людина року - 2020»

Дата: 25.03.2021 14:36

Сьогодні у Вінницькій обласній державній адміністрації відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Людина року - 2020». Загалом у 34 номінаціях обласного конкурсу було представлено 120 кандидатур. Приємно відмітити, що серед нагороджених були представники нашого району.

В номінації «Діяч культури та мистецтва року» нагороду отримала Грушко Любов Степанівна – керівник народної аматорської хорової капели ім. М.Д. Леонтовича Тульчинського районного будинку культури.

Весняний Валерій Михайлович - Тульчинський міський голова, визнаний переможцем в номінації «Міський голова року».

Голова облдержадміністрації Сергій Борзов та заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко привітали переможців, вручили пам’ятні відзнаки, подякували конкурсантам за вклад у розвиток Вінниччини.