Переможці обласного конкурсу «Людина року - 2020»
Сьогодні у Вінницькій обласній державній адміністрації відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Людина року - 2020». Загалом у 34 номінаціях обласного конкурсу було представлено 120 кандидатур. Приємно відмітити, що серед нагороджених були представники нашого району.
В номінації «Діяч культури та мистецтва року» нагороду отримала Грушко Любов Степанівна – керівник народної аматорської хорової капели ім. М.Д. Леонтовича Тульчинського районного будинку культури.
Весняний Валерій Михайлович - Тульчинський міський голова, визнаний переможцем в номінації «Міський голова року».
Голова облдержадміністрації Сергій Борзов та заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко привітали переможців, вручили пам’ятні відзнаки, подякували конкурсантам за вклад у розвиток Вінниччини.