Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!
У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі, зміцненню oбoрoнoздатнoсті та підвищенню безпеки нашої держави. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.
Реалії сьогодення ставлять перед вами нові виклики і випробування, які вимагають від життя рішучих дій. Без сумніву ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі ці випробування.
Військовослужбовці Нацгвардії демонструють мужність і героїзм у боях під час захисту Батьківщини. Ми відзначаємо ваше професійне свято зі скорботою за тих, хто віддав своє життя за суверенність України, і з гордістю за тих, хто нині боронить її на Сході нашої держави.
Бажаю вам міцного здоров’я, залізного терпіння і хороброго духу! Нехай всі ваші цілі і мрії будуть легко досяжними! Залишайтеся такими ж сміливими, сильними і цілеспрямованими! Знайте, ви приклад мужності для всіх в нашій країні і за її межами!
З повагою
Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк