Перевірка стану забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на території району.
Віповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 березня 2021 року № 41 «Про комісію з проведення перевірок стану забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на території району» , заяви директора ТОВ „Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу „Подільський Артек” за №13 від 29.03.2021р. , направлення Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області № 948 від 30.03.2021р., наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області №1404-А від 30.03.2021р., з метою здійснення позапланового обстеження на предмет дотримання санітарного законодавства в оздоровчому закладі 2 квітня 2021 року було проведено перевірку ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек” , щодо дотримання вимог Постанови заступника Міністра охорони здоров’я України – головного державного санітарного лікаря України В.Ляшка № 43 від 30.07.2020р. «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19.).