Новий заступник голови районної державної адміністрації.
Дата: 02.04.2021 16:11
Кількість переглядів: 325
Відповідно до розпорядження голови Тульчинської районної державної адміністрації від 31.03.2021 р. № 36 р-к (за погодженням з обласною державною адміністрацією) заступником голови Тульчинської районної державної адміністрації призначено Сінчак Ганну Аркадіївну.
Ганна Сінчак до призначення на посаду заступника голови районної державної адміністрації працювала головою Ямпільської районної державної адміністрації.