Золотий дубль «Патріота».
Завершальним двобоєм сезону 2020-2021 років з футзалу для тульчинського ФК «Патріота» став фінал відкритого Кубку Вінниці. 04 квітня 2021року в СК «Нокаут» наша команда зустрілась з іменитим ФК «Володимир». Гра дійсно була гідна фіналу, а у підсумку електронне табло зафіксувало важку й видовищну в одночас, перемогу ФК «Патріот» з рахунком 8:4 (Шуляк-3, Бєлік-2, Лєбєдєв,Булат, Турчинський). Урочисту церемонію нагородження проводив президент Асоціації фут залу Вінницької області Дмитро Руденко. На його думку цей фінал став найвидовищнішим та інтригуючим серед фіналів усіх шести Ліг, що відбувалися. Отож, за підсумками футзального сезону, гравці «Патріота» поклали золоті нагороди чемпіонату Вінниці у ІІІ Лізі до красеня - Кубку Вінниці ! Вітаємо усіх гравців, керівництво клубу із максимальним доробком та їх чисельних уболівальників.
Перемагаймо разом.