Апаратна нарада
Дата: 06.04.2021 11:37
Кількість переглядів: 144
05 квітня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації Олександра Гаврилюка, заступників голови Володимира Скалія та Ганни Сінчак, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, спеціалістів апарату райдержадміністрації. Відкрив та вів нараду голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.Керівник апарату райдержадміністрації Т.Найда поінформувала про кадрові питання в апараті райдержадміністрації. Голова райдержадміністрації О.Гаврилюк заслухав керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, які доповіли про стан справ та інформували про виконані завдання, які виникали протягом попереднього робочого тижня.