Оперативна нарада в голови райдержадміністрації
Розширена нарада з керівниками управлінь, відділів, служб райдержадміністрації а також регіональних представництв різних органів державної влади відбулось сьогодні , 06 квітня, в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації. Голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк представив керівникам районних служб своїх заступників - Володимира Васильовича Скалія, Михайла Анатолійовича Мургу та Ганну Аркадіївну Сінчак. Керівник апарату Тетяна Найда довела до відома присутніх на нараді зміни у структурі апарату, управлінь,відділів та служб райдержадміністрації. Кожен з керівників окреслив нагальні проблемні питання в роботі тих чи інших служб, зокрема ті, що пов´язані з реформуванням окремих структур в межах укрупненого Тульчинського району. Заступник голови Володимир Скалій наголосив на тісній співпраці районних служб та підрозділів райдержадміністрації задля єдиної мети – добробуту громадян, що мешкають в Тульчинському районі. Підсумовуючи, Олександр Гаврилюк побажав учасникам наради плідного робочого тижня.