Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Дата: 09.04.2021 10:17
Кількість переглядів: 186
8 квітня 2021 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини за головуванням голови Тульчинської районної державної адміністрації О.Гаврилюка, на якому розглядалися питання, що стосуються захисту прав дітей, а саме: про позбавлення батьківських прав, про виконання опікуном свої обов’язків та виконання функцій із захисту прав дітей в умовах адміністративно-територіальної реформи громадами Тульчинського району.
Заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання Комісією було прийнято рішення, які передано на виконання за компетенцією.