Участь в акції «Посади дерево»
В XX столітті в Україні відбулась масштабна екологічна катастрофа, - пошкодження четвертого реактора на Чорнобильській АЕС.
Дана трагедія вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від наслідків людей, та як така, що нанесла найбільші екологічні руйнування та економічні збитки.
Ми живемо в епоху бурхливого розвитку цивілізації, багатогранно використовуючи природні ресурси для потреб суспільства. Тому треба діяти всебічно, щоб поліпшити та примножити можливості природи.
09 квітня 2021 року в парку «Пам’ять» в м.Тульчин біля пам’ятної стели ліквідаторам аварії на ЧАЕС, ветеранам ядерних випробувань, жертвам радіаційних катастроф «Тульчинці в горнилі Чорнобиля» проведено акцію «Посади дерево», яку приурочено 35-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.
В даній акції взяли участь члени Тульчинської районної громадської організації «Ліквідатори чорнобиля», голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій, чоловіча частина колективу управління соціального захисту населення райдержадміністрації на чолі з начальником Миколою Богачем.
Ця благородна акція – символічний заповіт від старших поколінь – молодшим – цінувати мир, життя, вміти захищати свою Батьківщину.
Фото І.Рябова