"Хочеш змінити країну, почни із свого двору" - девіз весняної толоки в Тульчинському районі
Дата: 09.04.2021 19:31
Кількість переглядів: 193
Традиційно навесні в районі проводиться благоустрій населених пунктів в ході Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля». Так, сьогодні працівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, озброївшись інвентарем, прибрали прилеглу територію будинку рад та площу «Героїв Майдану». Державними службовцями було здійснено обрізку плодових дерев, зібрано суху траву та опале листя, заметено площу.