У ДП "Тульчинська ЛМГ" озеленили планету з керівництвом району, держслужбовцями, студентами та активною громадською

Дата: 11.04.2021 08:55

Гарний весняний день подарувала природа для того, щоб на Вінниччині успішно пройшла Всеукраїнська екологічна акція «Озеленення планети». На славу потрудились усі держлісгопи Вінницького ОУЛМГ, висадивши в день проведення акції лісівники 203 тисячі дерев!

Гарні результати показали сьогодні й лісівники ДП «Тульчинське ЛМГ» разом із учасниками акції.

Заліснювали 10 квітня тульчинські лісівники три «акційні» ділянки. У Брацлавському лісництві висаджували майбутній ліс на ділянці площею 4,2га, створюючи лісові культури дуба звичайного з горіхом чорним та липою. Тут в акції «Озеленення планети» узяли участь голова Тульчинської РДА Гаврилюк Олександр Анатолійович, екс-керівник району (очолював адміністрацію у 2020 р.) Боровський Олег Володимирович, заступник голови Тульчинської РДА Скалій Володимир Васильович, заступник Тульчинського міського голови Швець Олена Вікторівна, голова Брацлавської селищної ради Кобринчук Микола Миколайович і його заступник Марчук Андрій Олександрович, керівник Тульчинської окружної прокуратури Хоменко Пилип Леонідович, депутат Вінницької обласної ради Царенко Олександр Іванович, генеральний директор ГК «Брацлав» Михайленко Петро Миколайович, директор СТОА « Брацлав» Михайленко Сергій Миколайович, керівник ФГ « Криниця» Дончик Сергій Федорович, голова районної спілки ветеранів Афганістану Гордійчук Олексій Іванович, приватні підприємці: Лотиш Микола Клавдійович, Лалазарян Овсеп Спартакович, Гаврилюк Роман Вікторович, Кривда Максим Васильович, директор ДП «Тульчинське ЛМГ» Дан Михайло Михайлович, лісничий Брацлавського лісництва Поліщук Анатолій Вікторович, державна лісова охорона та працівники лісництва.

Потрудились на славу у Шпиківському лісництві (лісничий - Михаськів Віталій Михайлович) працівники лісгоспу та лісництва на чолі з головним лісничим підприємства Кілимник Галиною Петрівною разом із помічниками – громадськістю та студентами Вищого професійного училища № 41 м.Тульчин. Паралельно заліснювали ділянку лісівники у Журавлівському лісництві (лісничий - Юхименко Олег Павлович).

Директор підприємства Дан М.М. подякував усім учасникам акції за допомогу та підтримку у проведенні:

- Ми сьогоднішньою спільною працею довели, що відновлення лісів, створення справжньої зеленої скарбниці для майбутніх поколінь, та справа, яку щодня роблять лісівники Вінниччини, є небайдужою для населення наших міст і сіл, для керівництва Тульчинського району.

Гаврилюк О.А.. підкреслив, що тульчинські лісівники цією благородною справою займаються на високому професійному рівні і приємно, що подібними акціями привертають увагу громадськості до питань лісовідновлення.

Загалом цього року під час весняної посадки лісу тульчинські лісівники планують відновити 116 га на землях державного лісового фонду та створити 6 га нових лісів на землях, переданих для створення захисних насаджень селом Зяньківці Брацлавської ОТГ. Традиційно головною лісотвірною породою при створенні лісових культур є дуб звичайний. Також вводять у склад культур такі цінні лісові породи як горіх чорний, модрину європейську, дугласію, береку лікарську, черешню, липу та ін.

Пресслужба Вінницького ОУЛМГ