На Вінниччині 13 проєктів регіонального розвитку буде профінансовано за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку

Дата: 13.04.2021 08:41

12 квітня, Кабінет Міністрів України затвердив перелік програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Вінницькій області передбачається реалізація 13 проєктів регіонального розвитку на суму 132,4 млн грн при співфінансуванні з місцевих бюджетів у сумі 145,7 млн грн.- (4 об’єкти охорони здоров’я, 3 заклади дошкільної освіти, 3 об’єкти спортивної інфраструктури, 2 об’єкт культурної спадщини, 1 об’єкт інноваційної інфраструктури):

в галузі охорони здоров’я

- проєкт «Хіміотерапевтичний корпус Подільського регіонального центру онкології Вінницької обласної ради по вул. Хмельницьке шосе, 84, в м. Вінниці – реконструкція»

- проєкт «Добудова головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київській, 68, у м. Вінниці – будівництво»

- проєкт обласна лікарня імені М. І. Пирогова по вул. Пирогова, 46, у м. Вінниці - реконструкція корпусу № 7 для розміщення нейрохірургічного відділення з рентгенопераційним блоком та відділенням гострих інсультів»

- проєкт «Спальний корпус Хмільницької обласної фізіотерапевтичної лікарні по вул. Шолом Алейхема, 8, у м. Хмільнику – реконструкція»

в галузі освіти

- проєкт «Будівля комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №16 Вінницької міської ради» по вул. Миколи Зерова, 12, в м. Вінниці – реконструкція»

- проєкт «Приміщення дошкільного навчального закладу №3 «Теремок» по вул. 30 років Перемоги, 9, у м. Гайсині - реконструкція з застосуванням енергозберігаючих заходів»

- проєкт «Сутисківський дошкільний навчальний заклад «Пролісок» по вул. Гагаріна, 10, в смт Сутиски Тиврівського району – реконструкція»

в галузі фізкультури та спорту

- проєкт «Приміщення спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48, у