Обласний конкурс дитячого малюнку "В долоні Всесвіту - Земля"

Дата: 13.04.2021 19:32

З нагоди 35-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС протягом квітня проводиться Обласний конкурс дитячого малюнку «В долоні Всесвіту - Земля» за участі талановитих дітей області і міста Вінниці.

Конкурс оголошено з метою вшанування пам’яті та поваги суспільства до ліквідаторів трагедії на Чорнобильській АЕС, виховання у молодого покоління патріотичного ставлення до рідного краю, виявлення і підтримки творчих та інтелектуальних здібностей, формування художніх смаків у дітей та юнацтва області, сприяння розвитку та реалізації творчих ініціатив молодих митців. Організатори конкурсу - Управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницький обласний художній музей.

Вимоги до конкурсних робіт:

-матеріал та техніка – на вибір учасника конкурсу;

-обов’язковою умовою робіт є авторський підхід, оригінальність виконання, володіння обраною технікою;

-розмір роботи: не повинен перевищувати 40x30 см. (формат АЗ).

Вимоги до оформлення :

- у правому нижньому куті роботи обов’язково має бути етикетка, що містить: прізвище, ім’я та вік автора, назву роботи, навчальний заклад, місто /село/;

- на зворотній стороні роботи вказати: прізвище та ім’я педагога, контактний телефон, розмір та техніку виконання;

- супроводжуючий список /від шкіл та студій/.

Останній термін подання творчих робіт 21 квітня 2021 року. Фінальним акордом Конкурсу стане організація вернісажу творчих робіт та нагородження юних переможців, яке відбудеться 26 квітня 2021 року в рамках обласного форуму з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС «Життя з присмаком полину» (місце проведення - Вінницький обласний академічний театр ляльок).

Роботи просимо надсилати через відділення Укрпошти за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 21, Вінницький обласний художній музей.

Контакти: (067) 784 59 54 Юлія; (093) 524 95 29; тел. 67-35-13Фото без опису