Спільні навчання ДПРЧ-14 м.Тульчин та працівників лісових господарств Тульчинського району
Дата: 14.04.2021 12:21
Кількість переглядів: 124
14 квітня 2021 року на території лісового масиву Журавлівського лісництва за участі головного спеціаліста сектору з питань оборони та цивільного захису апарату райдержадміністрації Оксани Шпатарюк відбулись спільні навчання ДПРЧ-14 м.Тульчин та працівників лісових господарств Тульчинського району. Метою навчання було відпрацювання спільних дій з лісогосподарськими підприємствами району під час гасіння пожеж в екосистемах.
Відповідно до тактичного задуму та проведеного інструктажу була відпрацьована ситуація та дана оцінка підготовленості особового складу, відзначені приклади правильного виконання вправи та вказані характерні помилки.