Верховна Рада України   повернула виплату лікарняних у разі настання тимчасової непрацездатності

Дата: 14.04.2021 12:23

Відділ стратегічного розвитку, економіки, інфраструктури та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації інформує, що  13 квітня 2021 року на позачерговому пленарному засіданні народні депутати України прийняли Закон (проект № 5187) "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо соціального захисту у разі настання тимчасової непрацездатності.

Законом відновлено право застрахованих осіб отримувати матеріальну допомогу за страховим випадком «тимчасова непрацездатність внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві».

Відповідні зміни внесено до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію з 30 червня 2021 року.