Засідання спостережної комісії
У відповідності до Закону України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк» в приміщенні ДУ «Крижопільський виправний центр (№113)»,
14 квітня 2021 року відбулось засідання спостережної комісії, в роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій.
Засідання відбулося згідно протоколу № 7 від 12.04.2021 р, стаття 81, 82 КК України.
Члени комісії особливу увагу приділили:
- організації виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання;
- надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.