Робоча зустріч з відділом гуманітарного розвитку
Дата: 14.04.2021 15:03
Кількість переглядів: 142
Заступник голови райдержадміністрації Ганна Сінчак провела робочу зустріч з працівниками відділу гуманітарного розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації.
Було розглянуто низку питань з роботи відділу, заслухано кожного спеціаліста відділу з пропозиціями поліпшення взаємодії з органами місцевого самоврядування з питань освіти, медицини,культури та спорту. Погоджено виконання ряду документів у відповідних галузях.