Участь в акції «Створюємо ліси разом»
Дата: 14.04.2021 16:21
Кількість переглядів: 158
13 квітня 2021 року, у рамках акції «Створюємо ліси разом» у Брацлавському лісництві на ділянці площею
В заході взяли участь директор ДП «Тульчинське ЛМГ» Михайло Дан, головний лісничий Галина Кілимник, працівники лісництва, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, начальники відділів, служби та працівники райдержадміністрації.
Акція «Створюємо ліси разом» триватиме до 17 квітня, тож кожен охочий може долучитися до благородної справи та власними руками зробити внесок у збереження зелених легенів планети.