Сильна молодь - майбутнє країни
Дата: 15.04.2021 09:18
Кількість переглядів: 143
14 квітня 2021 року в м.Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА. Даний захід проходив в бійцівському клубі «Патріот» в якому взяли участь тринадцять спортсменів клубу бойових мистецтв «Гепард».
Тульчинці здобули десять нагород. Золото вибороли Бойчук Володимир, Бойчук Мирослава, Тимчик Ігор, Буженко Єва, Тарасенко Юрій. Срібло отримали Гнот Роман, Ільченко Іван. Бронзовими призерами стали Шимко Дмитро, Морозюк Дмитро, Єкімцов Костянтин.
За результатами змагань буде сформовано збірну команду Вінницької області, яка в травні відстоюватиме честь області на Чемпіонаті України, який відбудеться у м.Одеса .