Нарада  щодо виконання плану призову на строкову військову службу 2021 року

Дата: 16.04.2021 08:27

На виконання Конституції України, Закону України «Про військовий обовязок і військову службу»,  Указу Президента України від 24.02.2021 року №71/2021 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення черго-вих призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2021року № 199 „Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2021 році” у квітні-червні 2021 року на території Тульчинського району відбувається призов на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час.

З метою якісного проведення на території району призову громадян головою районної державної адміністрації Олександром Гаврилюком за участі заступників голови райдержадміністації Володимира Скалія та Михайла Мурги, військових комісарів Тульчинського  та Томашпільського  районних  територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, підполковника Романа Сватка, капітана Олексія Томчука, заступника Крижопільського районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старшого лейтенанта Павла Шевчука, головного спеціаліста сектору з питань оборони та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Оксани Шпатарюк в конференц-залі будинку рад 15 квітня 2021 року відбулася нарада з головами територіальних громад району та відповідальними особами за ведення військового обліку, щодо забезпечення повного та якісного укомплектування команд НГУ, ДПСУ та безумовного виконання плану призову та відправки молодого поповнення на строкову військову службу 2021 року.

В ході наради розглядались питання щодо недопущення негативних проявів, непорозумінь, стосовно проведення заходів, пов’язаних з призовом громадян на строкову військову службу, нагнітання соціальної напруги в суспільстві та розповсюдження недостовірної інформації, питання оповіщення  та доставки призовників та інші нагальні питання, що стосуються призову «Весна 2021».