Засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19
19 квітня 2021 року відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. В районній студії учасником засідання була заступник голови райдержадміністрації Ганна Сінчак.
За оперативною інформацією ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 1094 зразків на COVID-19. В 177 випадках отримано позитивний результат.
Станом на 18.04.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 69791 підозру на COVID-19. У 65096 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 3099 дітей.
Зареєстровано 1388 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою.
Одужали 44545 осіб, в тому числі 2436 дітей та 3107 медичних працівників. За останню добу одужали 320 осіб, на даний час хворіє 19163 особи, в тому числі 662 дитини та 635 медичних працівників.
Станом на 18 квітня 2021 року в лабораторіях області досліджено 419934 зразки. В результаті досліджень у 65096 осіб був виявлений коронавірус. На даний час у лабораторному центрі є у наявності 822 наборів реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.
Заступник директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко використовуючи презентаційні матеріали поінформувала про загальну ситуацію щодо рівня захворюваності на COVID-19 в регіоні.
Вона повідомила, що станом на 19.04.2021 року в 30 опорних лікарнях області, на стаціонарі перебуває 1318 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та 297 пацієнтів з підозрою на коронавірус. В КНП "Тульчинська ЦРЛ" Тульчинської міської ради – 43 хворих, у КНП "Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування" – 62, в КНП "Томашпільська ЦРЛ" – 7.
Станом на 19.04.2021 року динаміка COVID-19 по Вінницькій області: у 65218 виявлено, 44951 одужало, 1391 померло, 18876 хворі.
Станом на 19 квітня досліджено 829 зразків матеріалів методом полімеразної ланцюгової реакції, в 122 випадках позитивний результат. Всього по області позитивних хворих 65218 (122 за добу), 17558 перебувають на амбулаторному лікуванні, 1 в обсервації.
Також було заслухано доповіді представників Могилів-Подільського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, управління освіти і науки Департаменту гуманітарної політики облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради, щодо порядку денного засідання оперативного штабу області.