Пам’яті видатного педагога

Дата: 19.04.2021 11:08

17  квітня  2021 року відійшов  у  Вічність  чудовий  керівник,  талановитий  педагог,  добра  і  щира  людина – Петро  Михайлович  Штуль.

У  ці  скорботні  дні  ми  розділяємо  сум  і  тугу його  близьких  та  рідних. Пам’ять  про  Петра  Михайловича  залишиться  в  серцях  тих, хто  його  знав, любив,  поважав і  працював   поряд  з   ним.

Народився  Петро  Михайлович 2 вересня  1937 року  в  селі  Цапівка  Томашпільського  району.  Закінчив  Вінницький  педінститут  ім.  М.  Островського.

Педагогічну діяльність розпочав учителем  іноземної  мови в  селі  Скоморошки   Погребищенського  району.

В 1960 році розпочинає  трудову  діяльність в  Журавлівській  школі  вчителем  німецької  мови.

1960-1972  роки  - зауч  школи,  а з  1973 по 2017 роки  -  директор  школи.

Штуль П.М. - делегат  II з’їзду  педагогічних  працівників, депутат Тульчинської районної ради дев’яти скликань, очолював постійну  комісію  з  питань  освіти,  культури  і  спорту,  Впродовж багатьох  років  був  керівником районного семінару  «Новопризначених керівників  шкіл».

За  сумлінну  працю  нагороджений  орденом  «Знак  пошани»,  медаллю  «За  доблесний  труд»  та  медаллю  Макаренка,  грамотами  Міністерства  освіти,  відмінник  освіти  СРСР  та  УРСР.

Внесок  Петра  Михайловича  у  розвиток  освіти визнаний  не  тільки численними  нагородами,  а  й  багатьма  справами,  які  він  робив  для  людей.  Його  професійний  шлях – це  приклад відданості  та  гідності,   любові  до  своєї  професії  і  до  людей.