Щотижнева апаратна наради
Сьогодні, 19 квітня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Володимира Скалія та Ганни Сінчак, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації. Відкрив на вів нараду голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про стан справ та виконання поставлених завдання, на яких очільник району наголошував минулого тижня.
Окремо було зосереджено увагу на відзначенні в області та районі 35-х роковин Чорнобильської трагедії та естафеті пам’яті «Чорнобильська трагедія: подвиг, пам’ять, майбутнє».
Посадовці окреслили коло питань, які будуть виноситись на засідання комісій районної ради.