До уваги громад !
Відділ стратегічного розвитку, економіки, інфраструктури та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації інформує, що розпочато відбір на четверту програму Школи лідерів громад, яка відбудеться влітку!
Не впустіть можливість долучитися до найуспішнішої лідерської ціннісно-орієнтованої Спільноти та отримати навички з ефективного управління!
Школа лідерів громад – це навчальна програма, створена об’єднувати місцевих лідерів з усіх регіонів України та допомагати їм розвивати їхні громади.
Цього року планується поглибити співпрацю з громадами та забезпечити їх довгостроковим менторством для вирішення нагальних потреб, роблячи акцент на проблемах довкілля.
Також планується впроваджувати такі інструменти громадської участі, як соціальний аудити та міські зібрання у форматі Town Hall Meeting, що допоможе громадам швидше та ефективніше вирішувати свої проблеми. Спектр тем, які охоплює цьогорічна програма, надзвичайно широкий – від безпечного середовища до доступу до якісної медицини та освіти.
Детальні умови програми та анкета https://leaders.usps.org.ua/.
Податися на участь можна до 10 травня включно.
Програма Школи лідерів громад була започаткована у 2015 році під егідою Української школи політичних студій/Ukrainian school of political studies та Лабораторії законодавчих ініціатив за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".