Шановні виборці Тульчинського району!
Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Тульчинської райдержадміністрації пропонує перевірити свої персональні дані в базі даних Державного реєстру виборців.
Це можна зробити за допомогою мережі інтернету, зайшовши на офіційному сайті ЦВК у розділ “Державний реєстр виборців” та зареєструвавшись у закладці “Особистий кабінет виборця”. А також, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича, 1, каб.311.
Особливо це стосується виборців:
які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
колишніх військовослужбовців строкової служби;
громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
громадян, які набули громадянства України;
громадян, які були зняті з обліку в МЗС;
виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.
Прийом громадян у відділі здійснюється з понеділка по п’ятницю з 8:00 год. 17:00год. Обідня перерва: з 13:00 год. до 14:00 год. Телефон для довідок 2-25-33, 2-30-58.