Ситуації з пожежами в екосистемах області, їх запобігання та ліквідація: тема онлайн-селекторної наради
Сьогодні, 21 квітня 2021 року відбулась онлайн-селекторна нарада щодо ситуації з пожежами в екосистемах області, їх запобігання та ліквідація. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, керівники територіальних органів міністерств, голови територіальних громад. Відкрив та вів засідання голова облдержадміністрації Сергій Борзов.
В районній студії учасниками онлайн-наради були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови райдержадміністрації Михайло Мурга, начальник Тульчинського районного сектору ГУДСНС у Вінницькій області Сергій Рудик.
Очільник області надав слово Руслану Шевчуку – начальнику Головного управління ДСНС у Вінницькій області, який використовуючи презентаційні матеріали доповів про стан справ з пожежами в екосистемах області.
Про протипожежні заходи, спрямовані на запобігання пожежам у лісах підприємств, що координуються Вінницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства доповів Ігор Мельник – в.о. начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства
Юрій Дубовий – начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області поінформував про адміністративну відповідальність за порушення правил пожежної безпеки.