З днем Державної пенітенціарної служби України!
Шановні працівники та ветерани пенітенціарної служби, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Ваша важлива і нелегка праця завжди потребувала сильних духом, сміливих та відповідальних людей з активною громадянською позицією.
Боротьба зі злочинністю – складна і дуже небезпечна справа, з якою ви гідно справляєтесь, незважаючи на жодні перепони, а в екстремальних ситуаціях виявляєте сміливість, стійкість, непохитність та вірність обов’язку. Висока повага і слова вдячності тим, хто сумлінно виконував і виконує службові обов'язки, хто відданістю справі та чесним служінням закону і українському народові зміцнює авторитет Державної пенітенціарної служби України на державному, суспільному та міжнародному рівнях! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, злагоди, успіхів!
Голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк